Літературний подкаст kabi.net — вечір...

(http://www.bukvoid.com.ua/img/Tvardovskyi_sche_odna_molitva.jpg)Ян Твардовський (1915-2006) — священик з Варшави, який писав вірші й не казав про себе, що він — поет. Єдиним важливим для нього критерієм було людське серце — вразливе, яке шукає істини, доброти, любові, автентичності та щирості. Він не хотів навертати — але навертав, не хотів нікого вчити — однак учив.

Йому вдалося подолати межі віку своїх читачів, межі власної країни і Римо-Католицької Церкви. Збірка «Ще одна молитва» розпочинається текстами, що писалися на початку 50-60-х років минулого століття, а завершується віршем, написаним у день смерті поета. Окрім поетичних текстів, до книги увійшли також прозові фрагменти — рефлексії, філософські медитації та проповіді. Ця книга побачила світ у видавництві«Грані-Т» (http://www.grani-t.com.ua/).Учасники зустрічі:

Богдана Матіяш — літературний редактор книги;

Діана Клочко — шеф-редактор видавництва «Грані-Т»;

Юрій Кучерявий — поет, модератор творчих зустрічей у літературній кав’ярні;

О. Борис Ґудзяк — ректор Українського Католицького університету;

Віктор Неборак — поет, перекладач;У подкасті ви почуєте наступне:

— «Історії книжок творять цей світ» — Діана Клочко, шеф-редактор видавництва «Грані-Т» розповідає про історію цієї книги та про роботу над нею;

— Хто така Олександра Івановська та чому у неї потрібно купувати права на переклади віршів о. Яна Твардовського;

— Богдана Матіяш продовжує розповідь про Івановську та робить вступ до творчості Твардовського, а також про знаменитий вірш Твардовського «Спішімо любити…»;

— Матіяш продовжує читати вірші Твардовського та коментує їх;

— Віктор Неборак читає вірші Твардовського;

— о. Борис Гудзяк про молитву, про своє враження від прочитання віршів Твардовського, про їхню інтонацію та рецитує їх;

— Неборак про релігійну поезію;

— Богдана Матіяш про зустріч звою та своєї сестри Дзвінки з о. Яном;

— Учасники зустрічі обговорюють релігійну поезію загалом та місце в ній Твардовського;

— Учасники зустрічі знову читають вірші о. Яна Твардовського.PS Про цю зустріч (http://www.grani-t.com.ua/ukr/news/184/)на сайті видапвництва  ”Грані-Т”PPS Джинґл для нашого подкасту наспівала в чотири голоси Дана Винницька, вокалістка групи “ShockolaD” (http://www.dzyga.com/content/view/181/277/lang,ua/).

Файлы из альбома

Другие файлы данного альбома ()