Спецвипуск: арткорпоратив «DrumТИатр»

(http://dzyga.com/podcast/wp-content/uploads/2010/01/z.jpg)Спеціальний випуск Літературного подкасту «Кабі.net» пропонує запис акції Юрія Іздрика (izdryk_y (http://izdryk-y.livejournal.com/)), Григорія Семенчука (semenchuk (http://semenchuk.livejournal.com/)) та групи «Electrostatic Death (http://community.livejournal.com/e_death/)», названої «DrumТИатр».

Вона відбувалася 17 січня – доки політики відвертали увагу громадськості, в стінах «Квартири 35» проголошувалася і втілювалася ідея зовсім іншого типу, гасло якої – «Sense, drum, road-n-roll і слава Ісусу Христу».

Акція відбувалася в рамках проекту «BLACK&WIGHT», що триватиме із січня до травня 2010 року триватиме спільний проект , який ляже в основу 32 номера часопису текстів і візій «ЧЕТВЕР».Весь вечір був побудований навколо поняття психоактиву – входження у змінені стани свідомості. Як і було обіцяно, для їх досягнення публіка отримала психоделічну музику і, звісно, не менш психоделічні тексти (тобто мистецтво знову заявило про свою вже призабуту психоактивну функцію). Паралельно демонструвалася добірка фотографій ще одного учасника проекту, Ростислава Шпука (if_ro), який там же робив нові фотографії. Таким чином пасивній частині публіки зайняли майже всі канали сприйняття; активна ж частина мала право не тільки голосу, але й мікрофона до нього, чим час від часу користалася.

* Іздрик читає свій свіжий текст "Інфінітив"

* Семенчук читає текст "Внутрішній дагестан"

* Іздрик читає текст "Хіп-хоп"

* дует Electrostatic Death з Романом Черепанином (дримба)

* дует Electrostatic Death з Іздриком (рояль)

* Sype-відеочат з Амстердамом.Фото - Божена Городницька (http://nielogiczna.livejournal.com/profile)

Файлы из альбома

Другие файлы данного альбома ()