Спецвипуск: арткорпоратив «DrumТИатр»

(http://dzyga.com/podcast/wp-content/uploads/2010/01/z.jpg)Спеціальний випуск Літературного подкасту «Кабі.net» пропонує запис акції Юрія Іздрика (izdryk_y (http://izdryk-y.livejournal.com/)), Григорія Семенчука (semenchuk (http://semenchuk.livejournal.com/)) та групи «Electrostatic Death (http://community.livejournal.com/e_death/)», названої «DrumТИатр».

Вона відбувалася 17 січня – доки політики відвертали увагу громадськості, в стінах «Квартири 35» проголошувалася і втілювалася політика зовсім іншого типу, гасло якої – «Sense, drum, road-n-roll і слава Ісусу Христу».

Із січня до травня 2010 року триватиме спільний проект «BLACK&WHITE» (літературні збіговиська на зразок «DrumТИатру» у різних містах), який ляже в основу 32 номера часопису текстів і візій «ЧЕТВЕР».Весь вечір був побудований навколо поняття психоактиву – входження у змінені стани свідомості. З цією метою публіку накурювали хитрими сумішами різноманітних трав (http://shishki.com.ua/) (звісно, тільки легальних), читали психоделічні тексти та грали психоделічну музику (тобто нагадували про забуту психоактивну функцію мистецтва). Паралельно також демонструвалася добірка фотографій ще одного учасника проекту, Ростислава Шпука (if_ro (http://if-ro.livejournal.com/)) (який там же робив нові фотографії). Таким чином пасивній частині публіки зайняли майже всі канали сприйняття; активна ж частина мала право не тільки голосу, але й мікрофона до нього, чим час від часу користалася.В цьому записі ми вирізали моменти масових курінь (тільки тому, що вони ніяк не звучали), а з того, що залишилося, найцікавіші моменти такі:* Іздрик читає свій свіжий текст "Інфінітив"

* Семенчук читає текст "Внутрішній дагестан"

* Іздрик читає текст "Хіп-хоп"

* дует Electrostatic Death з Максм Черепанином (дримба)

* дует Electrostatic Death з Іздриком (рояль)

* Sype-відеочат з Амстердамом.

Файлы из альбома

Другие файлы данного альбома ()